اپلیکیشن ترموستات های هوشمند

برنامه ترموستات آرسام به شما این اجازه را میدهد که سیستم ترموستات خانه یا شرکت خود از هرکجا که هستید کنترل کنید.انگار درمقابل ترموستات خود ایستاده اید!

قابلیت های برنامه
دمای خانه خود را مشاهده و تنظیم کنید و آن را در هر نقطه ای از جهان که هستید تنظیم کنید.
کنترل کلید برق ترموستات را داشته باشید.
برنامه ترموستات را مشاهده و اصلاح کنید .
هشدار ها، یاد آوری ها و هشدار های پیشرفته سیستم خود را در هرکجا که هستید دریافت کنید .

مطالعه نکات زیر شما را در استفاده بهتر از اپلیکیشن یاری خواهد کرد.

نحوه راه اندازی اپلیکیشن

مرحله اول

ثبت نام کنید.

در اولین قدم باید ثبت نام کنید . شماره موبایل خود را وارد نموده و پس از دریافت کد فعال سازی از طریق SMS و وارد نمودن آن،نام، آدرس و پسورد مورد نظر خود را وارد نمایید.

اتصال ترموستات به مودم

اتصال ترموستات

در مرحله دوم باید از طریق اپلیکیشن، ترموستات را به اینترنت متصل نمایید.یعنی باید اطلاعات مودم منزل و یا محل کارتان را که به اینترنت متصل است به ترموستات ارسال نمایید.این اطلاعات شامل نام شبکه وایرلس مودم (ssid) و پسورد آن می‌باشد.اگر این اطلاعات را ندارید و یا فراموش کرده اید از کسی که برای اولین بار مودم را تنظیم کرده است کمک بخواهید.

برای اتصال ترموستات به مودم، ابتدا از طریق وای فای گوشی خود به وای‌فای ترموستات متصل شوید.نام شبکه ترموستات چیزی شبیه به ARSAM84D8E88B180 می‌باشد.پسورد وای‌فای دستگاه شما نیز پشت ترموستات حک شده است.

اضافه نمودن ترموستات به اپلیکشن

اضافه نمودن ترموستات

در صورتیکه مودم شما به اینترنت متصل باشد، پس از اتصال ترموستات به مودم، سریال ترموستات در سرور تهویه آرسام رجیستر میشود . از طریق گزینه افزودن ترموستات سریال دستگاه خود را وارد نمایید. سریال دستگاه همان SSID ترموستات میباشد که بر روی پشت ترموستات حک شده است. کلمه Arsam را جذف نمایید و تنها کد 12 رقمی باقی مانده را وارد نمایید .

در قسمت نام نیز یک اسم برای ترموستات خود اختصاص بدهید . مثلا سالن، اتاق، شرکت یا هرچیز دیگری. این گزینه مناسب افرادی است که چندین ترموستات دارند تا از طریق آن ترموستات مورد نظر خود را براحتی انتخاب کنند.

پس از کلیک بر روی دکمه افزودن ترموستات شما به اپلیکیشن اضافه میشود و براحتی میتوانید آن را کنترل کنید .

توجه

لازم است بدانید.

پس از ذخیره اطلاعات، سریعا یک پیام مشاهده می‌کنید و ارتباط گوشی شما با وای‌فای ترموستات قطع میشود.اگر اطلاعات را بدرستی وارد کرده باشید ترموستات به مودم متصل می‌شود.
در غیر این صورت پس از 40 ثانیه نام شبکه وای‌فای ترموستات مجددا در لیست شبکه ها قابل مشاهده خواهد بود که نشان دهنده عدم اتصال موفقیت آمیز ترموستات به مودم می‌باشد.

لازم به ذکر است اگر با پیغام (ترموستات با سریال ورودی یافت نشد!) مواجه شدید، به این معناست که یا سریال را اشتباه وارد کرده اید و یا بدلیلی ترموستات شما با موفقیت به مودم یا اینترنت متصل نشده است .

هر ترموستات تنها میتواند یک بار به اپلیکیشن اضافه شود و شخص دیگری قادر نیست تا آن را به اپلیکیشن خود اضافه کند . اگر شما میخواهید کنترل دستگاه خود را به اشخاص دیگری از اعضا منزل و یا محل کار بدهید، باید دیگر افراد از شماره موبایل و پسورد شما برای ورود به برنامه استفاده کنند.

نحوه کار با اپلیکیشن

1

پس از اعمال هر تغییری، دکمه (ارسال دستور) را بزنید.دستگاه شما ظرف مدت حداکثر 20 ثانیه دستور را دریافت خواهد نمود.بر روی ترموستات نیز با زدن دکمه (به روز رسانی) از وضعیت فعلی ترموستات خود اگاه میشوید .
بعنوان مثال در صورتیکه سرعت فن را روی کم تنظیم کنید و ارسال دستور را بزنید، دکمه کم در ابتدا بصورت کم رنگ نمایش داده میشود که نشان دهنده این است که دستگاه هنوز دستور را دریافت نکرده است . پس از مدتی با زدن دکمه (به روز رسانی) گزینه (کم )بصورت پررنگ نمایش داده میشود .

2

در صورتیکه چندین ترموستات دارید بر روی قسمت مشخص شده در شکل زیر، اشاره کنید تا از بین ترموستات های تعریف شده، ترموستات مورد نظر خود را انتخاب کنید .

در همین قسمت شما میتوانید تاریخ و زمان آخرین اطلاعات دریافتی ترموستات خود و همچنین کد خطا (E)و دمای سنسور های a3، a2 دستگاه خود را مشاهده کنید .

3

برای تنظیم برنامه زمان بندی و یا به روزی رسانی ساعت و تقویم ترموستات از دکمه (ساعت) استفاده کنید .
هر ترموستات تنها میتواند یک بار به اپلیکیشن اضافه شود و شخص دیگری قادر نیست تا آن را به اپلیکیشن خود اضافه کند . اگر شما میخواهید کنترل دستگاه خود را به اشخاص دیگری از اعضا منزل و یا محل کار بدهید، باید دیگر افراد از شماره موبایل و پسورد شما برای ورود به برنامه استفاده کنند.
دکمه رفرش که در کنار دکمه به روز رسانی قرار گرفته است، برای به روز رسانی اتوماتیک اپلیکیشن میباشد که در بازه زمانی مشخص شده، آخرین اطلاعات دریافتی از ترموستات را به روز رسانی خواهد کرد