خدمات پس از فروش

سوالات متداول

۱- صفحه کنترل دیواری (ترموستات) قفل شده و نشانگر آن علامت را نشان می دهد.

جواب: پس از نشان دادن علامت یک error code در سمت چپ نشانگر نمایش داده می شود (مانند E4) که لازم است مراتب به واحد خدمات شرکت گزارش داده شود.

۲- صفحه ترموستات خاموش است و کار نمی کند.

جواب: ابتدا می بایست برق دستگاه هواساز از جعبه فیوز داخل ساختمان کنترل شود، چرا که احتمال قطع بودن فیوز می باشد. در غیر این صورت واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید.

۳- دستگاه باد گرم می زند.

جواب: مانند مورد شماره 2 ابتدا جعبه فیوز چک شود. اگر فیوز ها همه در حالت روشن بود، مقابل ترموستات بایستید. در قسمت بالای نمایشگر باید عکس  باشد. اگر این گونه نبود با چند بار فشار دادن دکمه MODE ، می توانید حالت آن را به سرمایش () تغییر دهید.سپس دمای تنظیم (SET) را با دکمه های بالا و پایین حداقل دو درجه پایین تر از دمای اتاق (ROOM) بیاورید (ROOM: 27◦ │SET: 24◦). پس از چند دقیقه دستگاه را روشن کنید تا چراغ آن سبز شود. باید در گوشه چپ –پایین نمایشگر آن علامت مستطیل مشکی رنگ ظاهر شود. نهایتا اگر مشکل رفع نشد به واحد خدمات گزارش دهید.

۴- از زیر دستگاه آب می چکد.

جواب: ابتدا دریچه سرویس موجود در سقف را باز کنید. در طرفین دستگاه و در قسمت پایین آن دو خروجی آب تقطیر شده (درین) وجود دارد. مطمئن شوید که یکی از این لوله های خروجی توسط شلنگ به لوله درین ساختمان متصل باشد. سپس بررسی شود که ریزش آب دقیقا از کجا است (شلنگ، لوله، اتصالات زیر دستگاه و…). در نهایت نتیجه به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.

۵- خانه دم کرده است و حالت شرجی دارد.

جواب: ابتدا تمام اقدامات سوال 4 را انجام دهید. مطمئن شوید که ورودی و خروجی کویل آب گرم دستگاه بسته باشد. برای این کار می بایست دریچه سرویس زیر دستگاه باز شود و شیرآلات ورودی و خروجی چک شود.

۶- در فصل زمستان چگونه از گرمایش استفاده کنیم؟

جواب: ابتدا از صحت کارکرد موتورخانه و یا پکیج حرارتی ساختمان مطمئن شوید ( پکیج حرارتی باید روی حالت زمستانی یا دو مبدله باشد، برای اطلاعات در این زمینه با نمایندگی پکیج خود تماس بگیرید). پس از آن دریچه سرویس دستگاه را باز کنید و شیر های رفت و برگشت را باز کنید (معمولا در سمت چپ دستگاه است). سپس پیچ هواگیری کوچک که در سمت چپ و در بالای دستگاه در مسیر خروجی کویل آب گرم است را باز کنید، صبر کنید تا از شلنگ شیشه ای کوچک که به پیچ هواگیری متصل است حباب های هوا عبور کرده و آب به صورت مستمر عبور کند. سپس با لمس لوله های متصل به دستگاه مطمئن شوید که آب گرم درون لوله ها جریان دارد. سپس مقابل ترموستات دیواری بروید و با دکمه MODE عملکرد دستگاه را روی گرمایشی که علامتاست قرار دهید. سپس با دکمه های بالا و پایین دمای تنظیم را (SET) را حداقل به 2 درجه بالاتر از دمای اتاق (ROOM) قرار دهید (ROOM: 23◦ │SET: 26◦). سپس دکمه OFF-ON را زده و دستگاه را روشن کنید تا چراغ آن سبز شود . در صورت بروز هرگونه مشکل مراتب را به واحد خدمات اطلاع دهید.

خدمات پس از فروش نوین و دانـش بنیـان:

واحـد خدمـات پس از فروش به عنـوان یکـی از ارکان اصلی شرکت تهویه آرسام با سرلوحه قرار دادن کیفیت، سرعت و دقت در خدمـات، همـواره در اندیشه ارتقـاء سطح رضایتمندی مشتریان می‌باشد. به همین منظور کلیه فعالیت‌های سرویس و خدمات را با تکیه بر کادر مجـرب، دانش نرم افـزاری به روز، فن آوری‌هـای نوین و شبکه گسترده نمایندگان مجـاز در سراسر کشـور ارائه می‌دهد. مشاوره و پیشنهاد فنی قبل از انتخاب محصول و طراحی نقشه‌های مهندسی اجرای زیرساخت از جمله خدمات در حین فروش بشمار می‌آید.

مرکـز مانیتـورینگ:

مرکز کنتـرل از راه دور هوشمنـد از جملـه مهمتـرین فن‌آوری‌های واحد صدای مشتری شرکت تهویه آرسام می‌باشد که با در اختیار داشتن آخرین وضعیت عملکرد دستگاه‌هـای مصـرف کننـدگان در خصوص تشخیص سریـع و عیب یابـی از راه دور بـدون نیـاز بـه اعــزام سرویس کار اقدام می‌نماید.

آرسام

ضوابط گارانتی

لطفا همیشه توجه داشته باشید برای استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه خود همواره تنها با دفتر مرکزی تهران، بخش خدمات پس از فروش و یا نماینده مجاز شرکت تهویه آرسام در شهر خود تماس بگیرید. از گرفتن تماس مستقیم با تعمیرکاران شرکت آرسام پرهیز کنید.

خدمات

کلیه سرویس‌کاران شرکت تهویه آرسام موظفند نهایت تلاش خود را جهت نصب و رفع اشکال دستگاه‌ها بکار گیرند. همچنین کلیه پرسنل شرکت و پیمانکاران می‌بایست به تعرفه اجرت‌های سرویس و خدمات متعهد باشند.

آرسام

تعرفه اجرت‌های سرویس و خدمات

لطفا با توجه به تصویر ترموستات دیواری دستگاه خود، راهنمای استفاده از آن را با کلیک بر روی تصاویر زیر دانلود و مطالعه نمایید.
L2L3-300x284

راهنمای داکت اسپلیت
مدل های L2وL3

C1-300x286

راهنمای داکت اسپلیت
مدل هایC1

New Project (4)

راهنمای داکت اسپلیت
مدل هایAPPTD101

honeywell2

راهنمای داکت اسپلیت مدل Honeywell

New Project (4)

راهنمای داکت اسپلیت
سری B2