ضمانت نامه

بهترین ضمانت نامه پیشرو در بازار ایران

با سیستم های تهویه مطبوع آرسام، آرامش چیزی بیش از یک احساس است. آرامش یعنی پذیرفتن یک تعهد بلند مدت از سوی ما. محصولات تهویه آرسام با بالاترین سطح استاندارد ساخته و با بهترین ضمانت ها پشتیبانی می شوند.
ضمانت نامه های ما توسط کارخانه مادر پشتیبانی می شوند بنابراین هرگونه تعمیری توسط افرادی که توسط مهندسین کارخانه آموزش دیده اند انجام خواهد پذیرفت.

مدت زمان گارانتی کلیه قطعات ۱۸ ماه، کمپرسور دستگاه ۶۰ ماه و کلیه محصولات شرکت شامل ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند.

اکثر خرابی های سیستم زمانی رخ می دهند که انتظارش را ندارید. ضمانت نامه ما حداکثر تا 10 سال حفاظت کامل از سیستم تهویه شما را پوشش می دهد. با این ضمانت نامه منحصر به فرد، آسایش و آرامش خانه خود را برای سالهای آینده حفظ کنید.

تمام محصولات تهویه آرسام دارای ضمانت نامه کتبی هستند. این کارت گارانتی توسط نمایندگی مجاز مهر و امضاء شده است. هر گونه مشکلی که در آینده برای سیستم شما پیش بیاید کافی است فقط با نمایندگی شرکت تهویه آرسام تماس بگیرید تا با ارسال تعمیر کار مورد تایید شرکت در سریع ترین زمان ممکن سیستم شما سرویس گردد.

ما برای آسودگی خاطر شما چندین فیلم آموزشی تهیه کرده ایم که با دیدن آنها، کلیه مراقبت های اولیه توسط متخصصین ما آموزش داده شده است. این فیلم ها روی سایت شرکت، وب سایت آپارات و همچنین پیج اینستاگرام بارگزاری شده است.
گارانتی پلاس

سرویس گارانتی پلاس برای راحتی و آسودگی بیشتر شما طراحی شده است.
ما در آرسام تهویه سرویس گارانتی پلاس را به آن دسته از مشتریانی که متقاضی آرامش بیشتری هستند پیشنهاد می دهیم.